Witamy

Novamat to firma działająca na rynku od ponad 10 lat ponieważ posiadamy wyspecjalizowany zespół instalatorów wyposażony w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt. Dlatego jesteśmy profesjonalistami, a pompy ciepła z montażem to nasza pasja.

Mogą państwo liczyć na doradztwo na najwyższym poziomie, mianowicie nasze zaangażowanie i pasja pozwala nam osiągnąć sukces, który przekłada się na zadowolenie klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ale cały czas szkolimy się poznając nowe technologie systemów wentylacji i klimatyzacji, aby w pełni wykorzystali państwo nasz potencjał.

Przede wszystkim chętnie dzielimy się bogatym doświadczeniem. Na każdym etapie współpracy doradzamy naszym klientom które z pewnością będą odpowiednie w zakresie zarządzania materiałami technicznymi.

1386 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
675 WYKONANYCH PROJEKTÓW
15 NASZA DRUŻYNA
1 BIURO
0 NIEZADOWOLONYCH KLIENTÓW
10 LAT NA RYNKU

Novamat w liczbach.

Novamat Sp. z o.o. – Na polskim rynku od ponad 10 lat.

Przede wszystkim kompleksowo realizujemy cele naszych klientów. Łączymy ofertę materiałów elektrotechnicznych, instalacyjno-grzewczych, sanitarnych, a także z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Dzięki temu możesz zrealizować z nami całościowo nawet bardzo złożone przedsięwzięcia.

Sprawdź oferty pomp jakie mamy do zaoferowania dodatkowo z jakimi renomowanymi firmami współpracujemy. W ten sposób przez 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów i zadowolonych klientów.

Zawsze działamy tak, aby usługa została zrealizowana błyskawicznie przy zachowaniu wszelkich norm jakościowych i bezpieczeństwa.