Poniżej do pobrania oferta naszych partnerów – kliknij w logo.

Znajdziesz tutaj specyfikacje urządzeń poszczególnych producentów dla pompy ciepła

pompy ciepła z montażem

Od małych domów po duże przestrzenie komercyjne. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania do domu, sklepu czy hotelu, rozwiązania systemów ogrzewania i chłodzenia Daikin zaspokoją Twoje potrzeby. Ponieważ pompy ciepła integrują się z szeroką gamą produktów grzewczych, aby zapewnić dedykowane rozwiązanie, które tworzy zdrowy i komfortowy klimat przez cały rok, pomagając równocześnie dalej optymalizować efektywność systemu grzewczego.

pompy ciepła z montażem

Firma Panasonic stworzyła system Aquarea — innowacyjne, energooszczędne rozwiązanie. Pompa ciepła Aquarea oparta jest na technologii powietrze-woda, która jest bardzo wydajna i przyjazna środowisku. Przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej. W ten sposób nawet 80% potrzebnej energii cieplnej pobierane jest z otoczenia.

pompy ciepła z montażem

Firma LG posiada szeroką wiedzę na temat budowy sprężarek I silników, które mają kluczowe znaczenie dla sprawności energetycznej. Technologia inwerterowa LG, dzięki optymalizacji podzespołów takich jak pompa wodna, wymiennik ciepła i wentylator silnika, zapewnia doskonałą efektywność energetyczną. Dzięki temu technologia bezpośredniej kontroli ciśnienia zapewnia stabilną wydajność grzewczą w niskiej temperaturze, dzięki czemu osiągane są docelowe parametry pracy.

pompy ciepła z montażem

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Od domu jednorodzinnego do obiektu komercyjnego lub dużego projektu mieszkaniowego. Pompy ciepła Mitsubishi to wydajne i przyszłościowe rozwiązanie do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Gwarancja wydajnego i taniego ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej.

pompy ciepła z montażem

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Oferta zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania. Pompy ciepła Viessmann posiadają funkcje „active cooling“ lub „natural cooling“. Dzięki tym funkcjom oprócz ogrzewania w zimne dni, pompy ciepła zapewniają przyjemny mikroklimat w pomieszczeniach również latem.

Masz pytania lub chcesz pompy ciepła z montażem? Skontaktuj się z nami.